Eosist Enerji ve Otomasyon Çözümleri A.Ş.

Hakkımızda

Eosist > Hakkımızda
Biz Eosist'iz

Biz Kimiz

İstanbul’da kurulmuş olan firmamız, enerji ve otomasyon konularında faaliyetini sürdürmektedir. Enerji izleme ve kontrol, proses ve bina otomasyonu faaliyet alanlarımızı oluşturmaktadır.

Eosist olarak bizler, alanında uzman kadrosu ile öncelikli olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamayı ve buna paralel en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

19 yılık deneyimi geride bırakan tecrübeli kadromuz, biriktirdiği referans projelerden edindiğimiz deneyimi, yenilikçi ve sürdürülebilir bir bakış açısı ile sunduğumuz çözümlerimize taşıyoruz. 

EOSIST daima müşteri odaklı olmayı, rekabetçi ve kaliteli çözümler sunmayı, dürüst ticaretyapmayı ve etik değerleri ön planda tutmayı kendisine ilke edinmiştir.

Image
Eosist Enerji ve Otomasyon Çözümleri A.Ş.

ENERJİ

ENDÜSTRİ

BİNA

MAKİNA

Misyonumuz

Çağın teknolojik gelişmelerini; endüstri, enerji ve bina sektörlerine yönelik otomasyon uygulamalarına en iyi şekilde entegre eden bir firma olmak

Vizyonumuz

Müşteri beklentilerini karşılamanın ötesinde, sürekli gelişen ve yenilikçi bir bakış açısı ile etkin ve güvenilir hizmet veren bir çözüm ortağı olarak alanında öncü bir firma olmak.
Biz EOSIST'iz

Çözümlerimiz

Otomasyon ve Enerji”nin yaşamsal bir kaynak olarak hiç olmadığı kadar önemli hale geldiği günümüzde, verimli işletme koşullarının oluşturulması için en uygun otomasyon sistemlerinin dizaynı ve hayata geçirilmesi için buradayız.